وب سایت رسمی گروه بین المللی 10Points

آموزش علم پتروشیمی

من صمد كارگر با تجربه ٢٥ ساله در شيمی و پتروشيمی به شما ياد ميدهم چگونه با استفاده از اين صنعت پول ساز، ثروتمند و روياهاتون رو بسازين.​

سرمایه‌ گذاران و جذابیت صنعت پوشاک و نساجی

سرمایه‌ گذاران و جذابیت صنعت پوشاک و نساجی

پوشاک و نساجی

 

رشد ۸۰ درصدی صدور جواز تاسیس و توسعه در حوزه نساجی و پوشاک در سال گذشته خبری بود که سرپرست دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت، محسن ترحمی داد.

 

 

وی همچنین ادامه داد: تعداد ۴۶۳ فقره پروانه بهره‌برداری در این حوزه در سال گذشته صادر گردیده است. این میزان در مقایسه با سال ۱۳۹۸ حدود ۲۵ درصد افزایش یافته است. ترحمی افزود: اشتغال‌ زایی این پروانه‌های بهره‌برداری نیز در سال قبل ۶/ ۲۷ هزار نفر بوده که نسبت به سال ۱۳۹۸، تقریبا رشدی معادل ۳۷ درصد را تجربه کرده است.

 

 

وی ضمن اشاره به صادر شدن ۳هزار جواز تاسیس و توسعه در سال ۱۳۹۹ در حوزه پوشاک و نساجی که رشدی برابر با ۸۰ درصد را شاهد بوده است، ادامه داد: این آمارها تمایل روزافزون سرمایه‌گذاران، برای سرمایه‌ گذاری در صنعت نساجی و پوشاک را نشان می‌دهد.

 

 

سرپرست دفتر نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت، یکی از اولویت‎های وزارتخانه مطبوع خود را توسعه این بخش خواند. وی ضمن اشاره به نتایج مطلوب و موفقیت‌های چشمگیری که در این صنعت تجربه شده، بیان کرد: باید توجه بسیاری به مواد اولیه، آموزش نیروی انسانی، منتقل نمودن دانش فنی به شکل کامل و تکنولوژی در صنعت داشت.

 

 

ترحمی افزود: با سرمایه‌ گذاری کم، صنعت نساجی و پوشاک امکان فراهم آوردن اشتغال‌ زایی و ارزش افزوده قابل‌توجهی را ایجاد می‌کند. شایان ذکر است که در برهه کنونی کشورمان اشتغال‌ زایی یکی از بحث‌های محوری است که قادر به تامین امنیت اجتماعی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.