وب سایت رسمی گروه بین المللی 10Points

آموزش علم پتروشیمی

من صمد كارگر با تجربه ٢٥ ساله در شيمی و پتروشيمی به شما ياد ميدهم چگونه با استفاده از اين صنعت پول ساز، ثروتمند و روياهاتون رو بسازين.​

رویای ایجاد ۱۰ شرکت توسط یک خانواده‌ی ۱۰ نفری که شامل ۴ خواهر، ۴ برادر و پدر و مادر می‌باشند از دهه هشتاد در ذهن پسر بزرگتر خانواده رقم خورد. این ایده به مرور در خانواده مطرح و شرکت‌های زيرمجموعه با مشارکت شرکا از سال ۱۳۷۸ با تاسیس اولین شرکت تولیدی رقم خورد.

این گروه که با هدف اشتغال‌زایی برای اعضای یک خانواده پرجمعیت شکل گرفته بود، هم‌اکنون علاوه بر ایجاد شغل برای اعضای خانواده و اقوام نزدیک و دور، اشتغال‌زایی در یک دایره بزرگ‌تر را جهت جذب جوانان کشور و با ایجاد ۱۰۰ شرکت تا سال ۱۴۲۰ شمسی در دستور کار قرار داده است.

مهندس صمد کارگر معروف به OZI مربی کسب و کار و موسس گروه بین المللی 10POINTS متولد ۱۳۵۲ هستند.

‎وی که تحصیلات ابتدایی و ‌راهنمایی خود را در روستای جوی سفید از توابع بوانات و تحصیلات متوسطه را در رشته ریاضی فیزیک دبیرستان نمونه مطهری شیراز گذرانده است فارغ التحصيل مهندسی پليمر از دانشگاه پلی‌تكنيک بوده و با سابقه كار در پتروشيمی بزرگ بندر امام، طراحی و راه اندازی پروژه‌های مهم پتروشيمی همچون تخت جمشيد ماهشهر، هگزان ٥٠ هزار تنی، اكسير حلال عسلويه و … در سمت های مهم مديرعاملی پتروشيمی صدف خليج فارس، پتروشيمی تخت جمشيد، پتروشيمی أكسيرحلال عسلويه مشغول خدمت‌رسانی بوده‌ است.

وی با بکارگیری سابقه فعالیتشان در زمینه‌های مختلف و همچنین تجربه راه‌اندازی کسب و کار در داخل و خارج کشور و با همراهی اعضای خانواده ، شركای متخصص و با تجربه در حوزه های مختلف تاکنون ۱۲ شرکت از نوع Small And Medium Enterprises راه اندازی و علاوه بر ایجاد بستری برای رشد این شركتها، حالا راه‌اندازی و رشد ۸۸ شركت ديگر را در دستور كار خود قرار داده‌اند.

OZI و همكاران ايشون در گروه 10POINTS برنامه‌ريزی نموده كه در ٢٠ سال آينده ٥٠٠ نفر از جوانان با استعداد كشور را صاحب كل و يا بخشی از شركتهای زيرمجموعه نموده و همچنين حدود ٢٥٠٠ نفر از اين جوانان را در اين مجموعه مشغول بكار نمايند.