وب سایت رسمی گروه بین المللی 10Points

آموزش علم پتروشیمی

من صمد كارگر با تجربه ٢٥ ساله در شيمی و پتروشيمی به شما ياد ميدهم چگونه با استفاده از اين صنعت پول ساز، ثروتمند و روياهاتون رو بسازين.​

یک کارافرین که بازار را به موقع تشخیص داد؛ تعمیر تسلا و خودروهای الکتریکی 

یک کارافرین که بازار را به موقع تشخیص داد؛ تعمیر تسلا و خودروهای الکتریکی 

کارافرین با ایده تعمیر خودروی الکتریکی

فرصتی برای کارآفرینان در بازار خودروهای الکتریکی وجود دارد. خودروهای الکتریکی در حال گسترش صنعت خودرو هستند. در حالی که تمام توجهات معطوف به رونمایی از خودروهای پر زرق و برق و برنامه‌های استراتژیک خودروسازان برای رقابت در آینده خودروهای الکتریکی است، یک بخش مهم تا حد زیادی از کانون توجه خارج شده است – خدمات.یک کارافرین این فرصت را دید و ازآن بهره‌برداری کرده است. تسلا، بزرگ‌ترین تولیدکننده خودروهای برقی، با خدمات رسانی به ناوگان رو به رشد خود با مشکل مواجه شده است. و با افزایش سرسام آور تقاضا برای خودروهای برقی با باتری، ممکن است تنها نباشد.

یکی از کارآفرینان فرصت را تشخیص داد و به سمت سرمایه گذاری از تقاضا حرکت کرد. با کارل مدلاک از مدلاک و پسران در سیاتل آشنا شوید. او که پیش از این مدیر منطقه تسلا بود، از سال 2009 تا 2013، به این استارت‌آپ نوپا کمک کرد تا رودستر کم حجم خود را ارائه و خدمات دهد. پس از ترک تسلا، او دانش خود را در مورد خودروهای برقی تکمیل کرد و یک تعمیرگاه افتتاح کرد. که به سرعت به مکانی کلیدی در شمال غربی اقیانوس آرام برای مالکانی تبدیل شد که در رزرو خدمات برای خودروهای برقی خود مشکل داشتند.

تامین قطعات چالش اصلی

مدلوک گفت: «ما یکی از تنها مکان‌هایی هستیم که می‌توان برای خودروهای برقی به آنجا رفت.

اما راه اندازی یک فروشگاه متمرکز بر خودروهای برقی با تعمیرات خودروهای گذشته کمی متفاوت است.

مدلاک گفت: «صدها هزار دلار ابزاری وجود دارد که برای تعمیرگاه ICE [موتور احتراق داخلی] نیاز دارید که در اینجا به آن نیاز ندارید. “شما به یک پیشینه مهندسی برق یا درک درستی از تشخیص نیاز دارید.”

تهیه قطعات برای رودستر یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که او با آن روبرو است. او گفت: «من با مردم در سراسر جهان تماس می‌گیرم، می‌فهمم که خودروهای خراب کجا هستند. من هر روز از افرادی که این ماشین‌ها را خریده‌اند و یک چیز کوچک در قفسه‌شان دارند، چیزهایی می‌خرم و آن قطعات را می‌خرم.

وقتی نمی تواند قطعه‌ای را پیدا کند، خودش آن را می سازد.

مدلوک می‌گوید از زمانی که مغازه‌اش را باز کرده است، کسب‌وکار در حال رونق است. از مکان جدیدی که سال گذشته به آن نقل مکان کرد، رشد کرده است.

توصیه او برای صنعت؟ او گفت: ماشین‌های برقی را در آغوش بگیرید و شروع کنید به ابزارسازی برای آن. “اگر این کار را نکنید، عقب خواهید ماند.”

برای خبرهای بیشتر اینجا را کلیک کنید.

منبع: CNBC

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.