وب سایت رسمی گروه بین المللی 10Points

تامین سرمایه اولیه برای شرکت فرایند انرژی

تامین سرمایه اولیه برای شرکت فرایند انرژی

تامین سرمایه فرایند انرژی در گروه 10points

 

تامین سرمایه فرایند انرژی در گروه 10points

 

چگونه در گروه بين المللي 10Points براي ايجاد يك شركت جديد همانند شركت فرآيند انرژي ، بیزينس پلان و سرمايه اوليه تامين ميگردد؟

 

 

از کجا شروع شد ؟

 

شركت هاي الساپا و كانگورو پس از بررسي نتايج تحقيقات بازار در بخش آب و تصفيه پساب خود متوجه مشكلات زياد اين بخش و بالطبع آن پتانسيل فراوان بازار كشور عزيزمان براي حل مشكلات مذكور گرديده و هييت مديره دو شركت طي توافقي تصميم به ايجاد شركت فرايند انرژي با مشاركت هر دو شركت نمودند.

 

 

سهام شرکت

 

لازم به ذكر است كه بخشي از سهام شركت به مدير عامل شركت و پرسنل گروه واگذار كه مبلغ آن به شركت هاي كانگورو و الساپا متناسبا برگشت داده شد و صرف سرمايه گذاري در شركت پك هاوس ديگر شركت زير مجموعه گرديد.

 

با توجه به استقبال مشتريان به خدمات شركت فرآيند انرژي در مدت كوتاه و نياز اين شركت به سرمايه بيشتر جهت اجراي پروژه هاي خويش مبلغ يك ميليارد تومان ديگر از محل اورده صندوق داخلي مجموعه و همينطور اورده نقدي شركا به موجودي اين شركت اضافه گرديد.

 

به عنوان مثال اين شركت از محل بودجه اختصاص يافته، اخيرا SBU مربوط به اسيد شويي را فعال نموده بطوريكه اين خدمات باعث جلوگيري از صدمات خوردگي تجهيزات (كه سالانه چند صد ميليون دلار به كشور خسارت وارد ميكند ) مي شود.

 

همچنين پيش بيني ميشود اين شركت حداکثر طي دو سال آينده از نقطه سر به سر عبور كرده و به سوددهي يرسد و از آن زمان به بعد مبلغ ١٪؜ از فروش آن به سرمايه گذاري هاي جديد اين شركت در شركت هاي جديد زير مجموعه اختصاص مي يابد.

 

به اضافه اين پيش بيني ميگردد اين شركت تا ٧٠ نفر اشتغال ايجاد نموده و بتواند در حل مشكل كم آبي و تصفيه آب و پساب هاي صنعتي و در جهت حفظ محيط زيست خدمات قايل توجهي به كشور عزيزمان ارائه نمايد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.